Van der Sar, O’Shea (Rafael 37', Fabio 70'), Smalling, Brown, Evra, Nani (Valencia 61'), Carrick, Scholes, Giggs, Hernández, Rooney   Mandanda, Fanni, Heinze, Diawara, Taiwo, Mbia, Cheyrou, Lucho González, Rémy, André Ayew (Jordan Ayew 81'), Gignac (Valbuena 69')
Kispad: Kuszczak, Berbatov, Obertan, Gibson   Kispad: Elinton Andrade, Hilton, Cissé, Kaboré, Abriel

1. félidő

1'
A Marseille kezdi a meccset.

2'
A Manchester United eddig egyszer játszott az Old Traffordban az OM-mel, 1999-ben 2-1-re nyert.

5'
Jön az első manchesteri szöglet, Giggs végezheti el.
(1–0) Hernández Gól
5'
Rooney bal oldali bepasszát az üresen hagyott Hernándeznek csak be kellett passzolnia az üres kapuba.

10'
Gignac hagyta ki az első Marseille helyzetet, egy sarkazást vehetett át, de méterekkel a kapu fölé lőtt.

11'
Francia csapatnak még sosem sikerült Manchesterben legyőznie a Unitedet, a korábbi 11 találkozóból csak a Lille, a Monaco és Montpellier tudott döntetlent elérni, a többiek kikaptak.

20'
United fölény, a Marseille percek óta most tudott először kijönni a saját térfeléről, de egyből el is adták a labdát.
Hernández Sárga lap
20'

22'
Giggs adta el a saját tizenhatosánál a labdát, de van der Sar résen volt.

24'
Rooney beívelését Hernández fejelte kapura, de nem volt benne erő.

29'
A Marseille az eddigi kilenc angliai meccséből csak egyszer, Liverpoolban tudott nyerni. Emellett három döntetlenje és öt veresége van.

36'
O'Shea adott be jobbról rosszul, meg is húzódott, ápolni kell.

37'
Diawara egy tökéletes beadást fejelt fölé öt méterről, senki sem zavarta, egyenlíthetett volna a Marseille.
O’Shea-Rafael csere
37'

39'
Cheyrou lőtt messziről, van der Sarnak fölé kellett ütnie.

42'
Giggs beadása után Hernández tűnt el középen, a játékvezető teljesen jogosan nem fújta be a tizenegyest.

43'
Remy egy beadás utáni kipattanót vághatott a kapura, de a kapáslövés fölé ment.

44'
Giggs jobb oldali szögletét Smalling fejelte egy méterrel fölé.
2. félidő

46'
Elkezdődött a második félidő.

47'
Duplán is ünnepelhet Ferguson csapata, ha nyer az a 150. európai kupasikere lesz, illetve ha eljutnak négy gólig, akkor meglesz az 500. találat az összes európai sorozatot figyelembe véve.

48'
Evra csúszott rá csúnyán Rémy lábára, de nem kapott érte sárgát.

55'
Hernández ugorhatott ki Rooney passzával, de lesen kapta a labdát.

57'
Rooney cselezte tisztára magát, de lövés helyett beadni akart, blokkolták.

58'
A United eddig háromszor találta el a kaput, a Marseille csak egyszer.

60'
Ha Scholes gólt szerezne, az a huszonötödik BL-találata lenne.
Nani-Valencia csere
61'

63'
Taiwo beadása után Wes Brown rúgott óriási luftot, de Lucho González lemaradt.
Gignac-Valbuena csere
69'

Rafael-Fabio csere
70'
A csereként beálló Rafael meghúzódott, hordágyon kell levinni, ikertestvére váltja.

72'
A franciák öt meccs óta nem kaptak ki tétmeccsen idegenben. Ha kiegyenlítenek, döntetlennel továbbmennek.
Valbuena Sárga lap
73'
A pár perce beállt francia Wes Brownt rúgta fel.

75'
Rémy beadását Cheyrou lőhette tíz méterről kapura, a lapos lövést könnyen fogta van der Sar.
(2–0) Hernández Gól
75'
Giggs jobb oldali beadását öt méterről passzolta a kapuba a mexikói csatár. A szituáció olyan volt, mint az első góljánál.