Kraft, Lahm, Van Buyten (Badstuber 71'), Breno (Kroos 90'), Pranjic, Schweinsteiger, Luiz Gustavo, Robben (Hamit Altintrop 68'), Müller, Ribéry, Gómez   Júlio César, Maicon, Ranocchia, Lúcio, Chivu (Nagatomo 87'), Thiago Motta, Sztankovics (Coutinho 51'), Cambiasso, Sneijder, Eto’o, Pandev (Kharja 90')
Kispad: Butt, Ottl, Klose, Tyimoscsuk   Kispad: Castellazzi, Córdoba, Mariga, Materazzi

1. félidő

1'
Ahogy korábban beszámoltunk róla a meccs emlékezéssel kezdődött, a Japánban történt természeti katasztrófa áldozataira emlékeztek a résztvevők. A meccset a Bayern kezdte.

1'
Bayern eddig még sosem esett ki akkor, amikor az európai kupasorozatokban 1-0-ra megnyerte az első meccset. Júlio César védett először.
(0–1) Eto’o Gól
4'
Máris vezet az Inter. Pandev ugratta ki Eto'o-t, aki a leshatárról kilépve egyenlített ki az Inter hátrányát.

7'
A Bayern még nem lőtt kapura, igaz az Inter is csak egyet.

7'
Ribéry lövése elakadt a blokkban.

10'
Müller került ziccerbe, de az utolsó pillanatban mentett előle Ranocchia.

14'
Lahm beadásáról maradtak le a Bayern-csatárok.

17'
Ribéry beadását Gómez nem érte el.

18'
Pranic szólója szögletet ért.

20'
Eto'o beadását mentették szögletre a hazaiak.
(1–1) Gómez Gól
21'
Elképesztő potyagóllal egyenlített a Bayern. Robben cselezgetett, kapura lőtte, de Júlio César valami hihetetlen ügyetlenül nyúlt hozzá. Kipörgött a kezéből, a közelben álló Gómez pedig szép mozdulattal húzta a kapuba. Hosszabbítás már nem lesz.

25'
Eto'o lépett ki megint, beadását Breno tisztázta.

26'
Megint Robben lőtt, de most az Inter brazil kapusa megfogta.

27'
Gómez nagyon becsapta Lúciót, lövését bravúrral öklözte ki Júlio César.

28'
Robben élesen belőtte a szabadrúgást, szöglet lett belőle.
(2–1) Müller Gól
31'
Robben passzolt, de a most már interes Lúcio adta a gólpasszt Müllernek, aki elemelte Júlio César fölött a labdát.

35'
Ribéry eldönthette volna, egyedül lépett ki a francia, de Júlio César óriási bravúrral tartotta meccsben az Intert. Elképesztő nagy helyzet volt, amit Ribéry dolgozott ki magának.
Luiz Gustavo Sárga lap
38'

39'
Sztankovics lépett ki, de Kraft szépen nyúlt a labdáért.

41'
Megint egy hihetetlen Bayern-helyzet maradt. Gómez ment egy lehetetlennek tűnő labdára. Utolérte, és kapura tette. A labda a gólvonal felé csorgott, de az Inter védők az utolsó pillanatban utolérték. Ranocchia úgy mentett, hogy a labda a kapufáról pattant végül ki.

42'
Sneijder lőtt fölé egy szabadrúgást.

43'
Robben került ziccerbe, ez most oldalháló let. Elképesztő fölényben a Bayern, nagyon jól játszik a német csapat.

45+1'
Egy perc a hosszabbítás.

45+3'
Hihetetlen. Megint legalább három Bayern-játékos lőhetett volna gólt, de ez is kimaradt. A végén Ribéry-é volt a legnagyobb, de a francia lesen volt. Ez volt az első félidő utolsó jelenete.
2. félidő

46'
Az Inter folytatja a meccset.

47'
Júlio César most Gómez elől szedte fel a labdát.

49'
Ha a Bayern továbbjut kilenc év után először fordulhat elő, hogy két német is lesz a BL negyeddöntőjében, ugyanis a Schalke a Valencia kiverésével már ott van.
Sztankovics-Coutinho csere
51'

54'
Szépen focizik az Inter, de egy métert sem jut előbbre, vagy csak nehezen.
Breno Sárga lap
57'

58'
Az Inter próbálkozik, de nem jut gólhelyzetig.
Lúcio Sárga lap
59'
A portugál bíró már sokadszor állította meg a meccset, ahelyett, hogy előnyszabályt ítélt volna.

61'
Eto'o az egyetlen vendégjátékos, aki képes veszélyt teremteni a hazaiak kapuja előtt. Szépen vette le Pandevnek, majd a kipattanót alig lőtte mellé. Egy csatárral ugyanakkor egy ilyen meccsen nem lehet fordítani.

62'
Feltámadt újra a Bayern, előbb egy bal oldali támadást mentettek az olaszok, majd a meccs egyik legszebb jelenetét lehetett látni. Ugyancsak balról jött be a labda, Gómez kapásból elvállalta, Júlio César megint nagyot védett.
(2–2) Sneijder Gól
63'
Gyakorlatilag a semmiből egyenlített az Inter. Coutinho tette át balról a labdát, Eto'o visszatette az érkező Sneijder elé, aki nagy erővel a jobb alsóba vágta.

66'
Müller hibázott, Lassan annyi Bayern-ziccer marad ki, hogy ez előbb-utóbb meg kell, hogy bosszúlja magát. Így szokott lenni.

67'
Ranocchia például megtehette volna, de egy lépésről nem érte el a labdát.
Robben-Hamit Altintrop csere
68'
Pandev bombázott alig fölé. Elképesztő, az Inter simán megcsinálhatja. A Bayern cserélni kényszerül.
Van Buyten-Badstuber csere
71'

72'
Lahm majdnem mindenkit kicselezett.

73'
Sneijder bombázott mellé, egyáltalán nem lehetnek nyugodtak a Bayern-hívek.

74'
Nagyszerű meccs, gyakorlatilag percenkét forognak veszélyben a kapuk.

75'
Maicon végre előrejött, ne tette volna. Beadása a lelátón kötött ki.

79'
Eto'o lépett volna ki, de lesen állították meg.

81'
Most Inter-ziccer, Sneijder bombája Pandevről pattant ki.

81'
Őrült utolsó tíz perc jön.

83'
Gómez lépett ki, de megint önző volt, oda a nagy lehetőség.

86'
Ha a Bayern sztárjai passzolnának egymásnak, nem ennyi lenne az állás. De nem passzolnak, csak ha nagyon muszáj.

87'
Sneijder kapott egy nagyon hosszú indítást a bal oldalon.
Chivu-Nagatomo csere
87'

(2–3) Pandev Gól
88'
És Pandev belőtte. Elképesztő hiba a Bayern védelemtől. Eto'o szerezte meg a labdát, addig tartotta, míg Goran Pandev megérkezet, a kameruni letette a macedón elé, aki irgalmatlanul bevágta. Nem érdemtelenül vezet az Inter, hiszzen a Bayern valamikor a 30. perc környékén elhitte, hogy innen már nem eshet ki. De megeshet.
Pandev Sárga lap
90'

Pandev-Kharja csere
90'

Breno-Kroos csere
90'

90+1'
Négy perc a hosszabbítás. Ha így marad a Bayern harmadik meccsén sem tudja otthon legyőzni az Intert.